Back
Next
محلول پلیمری چند منظوره ضد لغزش یا سُرگیر نانو
Practicality plus perseverence and precision for VIPs
  رَویه خدمات دهی به وی آی پی

گروه ها و هولدینگ ها

خدمات بر خط، مطمئن، بروز، و به صرفه در همه ابعاد به این مشتریان گرامی ارائه میگردد
_______________

همگام با کشورهای توسعه یافته که از فناوری های روز در جهت پیشبرد اهدافشان استفاده می نمایند، کلینیک ایمنی سوراِکس نیز کالاها و خدماتی در خور کلوپ مشتریان نامدار و برند خود ارائه می نماید. گوش فرا دادن به نیازها با حوصله تمام، و اجرای آنها بصورت دقیق و با مهارت کامل، بازدید و مشاوره فوری، ارائه اسناد و مدارک محصولات و فرم های مربوطه و همچنین پایبندی به تعهدات و وظائف در ازای دستورات خاص تنها گوشه ای  از برآورده ساختن شرائط این دسته از مشتریال سوراِکس می باشد.
خدمات تامین کالا، نمایندگی، برند، ...

واردات و صادرات و تولید

مجموعه ای از تجارب ارزشمند 30 ساله همراه با تخصص آکادمیک در کلیه پیش نیازهای یک تجارت سالم و دلپسند
_______________


امکانات انجام خدمات در کشورهایی چون انگلستان، فرانسه، آلمان، اسپانیا، ایتالیا، سوئد، هلند، ترکیه، چین، مالزی، سنگاپور و امارات چیزی به تجارب این مجموعه جهت خدمات دهی بهینه نمی افزاید.
دور اندیشی و شم تجارت همراه با مشاوره های کلیدی و گشاینده، و هندلینگ امور گمرکی حمل و اداری باعث سود دهی و پیشرفت مشتریان تجاری این مجموعه گردیده است.
هم اکنون اگر کالایی برای واردات عمده یا سرمایه گذاری مد نظرتان است، بدون درنگ تماس گرفته و از مشاوره و خدمات متخصص این کلینیک بهره مند گردید.
صادرات کالا از تخصص های شایان این شرکت است.
حمایت کلینیک ایمنی سوراِکس از پروژه های پیشنهادی مشتریان
خدمات خاص پیش نیاز

بوسیله پرسنل باتجربه و متخصص

در صورت نیاز به خدمات خاص قبل از نصب، پس از هماهنگی با مسئول مربوطه، از بهترین کیفیت خدمات برخوردار می گردید
_______________

کلینیک ایمنی سوراِکس ار مشتریان خود با نیازهای متفاوت و بسیار متنوع همواره استقبال می نماید و خدمت رسانی صحیح و دقیق را در جهت جلب رضایت مشتریان خود سر لوحه آمال خود قرار داده است. در این راستا، خدماتی که قبل از نصب انواع محصولات باید انجام شود را بعد از بررسی و تایید نسبت به انجام آن اقدام خواهیم نمود. یکی از افتخارات کلینیک ایمنی سوراِکس به معنای واقعی، پرسنل آموزش دیده و بسیار ماهر می باشد که در سالهای گذشته باعث رشد و شکوفایی این شرکت گردیده اند. نصب محصولات سوراِکس اغلب توسط پرسنل همین شرکت انجام می گردد. لیکن، در صورت عدم درخواست نصب توسط مشتریان، این شرکت افتخار دارد دستورالعمل نصب مصور و همچنین چاپی تقدیم خریداران می نماید. مشاوره در این مورد نیز رایگان می باشد.
گارانتی یا ضمانت نامه مکتوب

اطمینان کامل به کیفیت

کلیه محصولات به نشان گارانتی سوراِکس مفتخر بوده و از خدمات این گارانتی بهره می برند
_______________


محصولات ضد لغزش کلینیک ایمنی سوراِکس همگی دارای   گواهی های متعدد کیفیت بین المللی بر اساس استاندارد اِی اِس تی اِم آمریکا بوده و از بالاترین کیفیت و کارآیی های اثبات شده برخوردار می باشد.
در این راستا، و در جهت اطمینان خاطر کلوپ مشتریان این شرکت، کلینیک ایمنی سوراِکس رآسا اقدام به گارانتی محصولات سوراِکس نموده است، و در این منوال، کارت گارانتی معتبر در داخل بسته های محصولات سوراِکس و سوپر پد و غیره ارائه می نماید. لذا، کلیه مشتریان محترم می توانند با کمال اطمینان از گارانتی و پشتیبانی قوی کلینیک ایمنی سوراِکس نسبت به استفاده از محصولات ضد لغزش و غیره اقدام نمایند.
ضمانت نامه ه ای فاقد مهر و مشخصات اعتبار نداشته و این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده دیگران ندارد.

طراح اجرای نصب پروژه های پیچیده ضد لغزش ها یا ترمز پله (استوپ پله یا سُرگیر)
مشاوره و بازدید رایگان

با طراحی دقیق و مهندسی

در مواردی که نیاز باشد مشاوره و بازدید ظرف 24 ساعت انجام میگردد
_______________

روش های فروش نوین بیشتر مبنی بر سایت ها و کانال های مجازی بوده و خریداران خرد بیشتر خودشان کالاها و خدمات مورد علاقه را انتخاب می نمایند.
این روش برای کالاهایی که دارای کیفیت یکسان در انواع آنها هستند شاید مناسب باشد. لذا، کارایی لازم را همه انواع آنها خواهند داشت و فقط کافیست یک مشاوره مختصر با کارشناس مربوطه انجام شود تا تنوع درخواستی مورد نظر خریدار حاصل شود.
کلینیک ایمنی سوراِکس، با سابقه درخشان در کیفیت کالاهای عرضه شده به این روش رسیده است. لیکن، در مواردی که بحث تنوع مصرف، مصارف خاص، خرید انبوه، و یا مباحث کارشناسی خاص مطرح باشد این کلینیک کارشناس خود را در اسرع وقت اعزام خواهد نمود.

عکس از عملیات اجرای ضد لغزش ها یا ترمز پله (استوپ پله یا سُرگیر)
نصب و پشتیبانی 10 ساله

بوسیله پرسنل کارکشته و متخصص

نوارهای ضد لغزش و ترمز پله و سرگیر سایشی (زبر) برای تردد با کفش
_______________

یکی از افتخارات کلینیک ایمنی سوراِکس به معنای واقعی، پرسنل آموزش دیده و بسیار ماهر می باشد که در سالهای گذشته باعث رشد و شکوفایی این شرکت گردیده اند.
پیوستگی خدمات سوراِکس، هر چند فقط مشتریانی که بخاطر سفارش های مجدد از آن بهره مند هستند، و نه مشتریانی که یکبار خرید کرده اند و بخاطر دوام و کیفیت محصولات سوراِکس نیازی به خدمات پس از فروش ندارند، از نقاط قوت خدمات این شرکت بوده و آرامش خیال مشتریان این شرکت را در بر داشته است.
نصب محصولات سوراِکس اغلب توسط پرسنل همین شرکت انجام می گردد. لیکن، در صورت عدم درخواست نصب توسط مشتریان، این شرکت افتخار دارد دستورالعمل نصب مصور و همچنین چاپی تقدیم خریداران می نماید.
مشاوره در این مورد نیز رایگان می باشد.

فکس: 26143804-021      
تلفن : 22311581-021      
تلفن : 22309622-021      
پشتیبانی : 26143541-021      
Copyright © 2022-23 Sorex Safety Clinic